Maturitní šaty

Maturitní šaty

Maturitní šaty

Půjčovna maturitních šatů

Šaty na muturitu

Maturitní šaty

NOVÁ KOLEKCE MATURITNÍ ŠATY 2018
NEJVYŠŠÍ ČAS PRO OPATŘENÍ SI ŠATU NA PLESOVOU SEZÓNU ČI MATURITNÍ PLES!
Maturitní šaty jsou určeny ke slavnostním příležitostem jako jsou promoce a maturity.
Před výběrem maturitních šatů byste měli dbát na několik věcí. První z nich je střih, který zvolíme pro naše budoucí šaty. Existuje celá řada střihů pro večerní, plesové nebo maturitní šaty. Druhou podstatnou vlastností maturitních šatů jsou samozřejmě rozměry. Je důležité, aby nám šaty seděli co nejlépe. Často se setkáte při nakupování maturiních šatů s těmito rozměry
A - obvod přes prsa v cm
B - obvod v pase v cm
C - obvod v nejširším místě přes boky v cm
Třetí a né poslední důležitou volbou, kterou musíte vykonat je volba barvy maturitních šatů. Zde je nejdůležitější v jaké barvě se majitelka maturitních šatů nejlépe cítí. Pokud jste se ještě nerozhodli a nevybrali jste si ty pravé šaty vhodné pro Váš maturitní ples, neklesejte na mysli. Jako vhodný materiál pro maturitní šaty je určitě satén. Od lehkého provedení až po kvalitní, těžký satén. Pro maturitní šaty se zejména volí varianta těžkého, matného saténu. Organza je vzdušná, průhledná, lehce se třpytící látka. Tento materiál je spíče vhodný pro taneční večery. Šifon zástupce splývavého materiálu neurazí v žádném věku. Žoržet představuje šifon, ale v lehčím provedení. Žoržet je často používán k šití maturitních šatů. Oproti tomu tyl se používá na všívané spodničky. Sukně tak získa objem a přidá jí to na atraktivitě.
Maturitní a plesové šaty se půjčují od 1500,- Kč na 1 až 3 dny. Velikosti maturitních a plesových šat jsou od 38 do 48. Samozřejmostí je také možnost upravit si maturitní nebo plesové šaty dle postavy a výšky. Jakékoliv maturitní a plesové šaty, které jste si oblíbili, si můžete i koupit. Ceny maturitních a plesových šatů se pohybují kolem 7000,- Kč .

Půjčovna maturitních šatů nabízí maturitní šaty a plesové šaty nejnovějších kolekcí.

svatební šaty
svatební šaty

společenské šaty
společenské šaty