Plesové šaty

Plesové šaty

Plesové šaty

Půjčovna plesových šatů

Šaty na ples

Plesové šaty

NOVÁ KOLEKCE PLESOVÉ ŠATY 2018
Kvalitní plesové šaty jsou nezbytnou součástí dokonalé image ve společnosti. Plesové šaty jsou navrhovány a vyráběny nadanými a talentovanými návrháři.
Exkluzivní plesové a společenské šaty vhodné na maturitní plesy i jiné slavnostní příležitosti. Propracované detaily dodávají plesovým šatům nezbytnou romantiku. Tyto styly podtrhují ženskou krásu a vytvářejí nadčasovou módu. V salonu najdete vždy alespoň 50 modelů plesových šatů k okamžitému zakoupení nebo k zapůjčení. Bude-li třeba, plesové šaty vám na místě upraví. Kterékoli plesové šaty z katalogu vám také bez příplatku objednají na míru v libovolné barvě, dodací lhůty jsou 6-8 týdnů. Při vypůjčení plesových šatů vám veškeré doplňky (bižuterii, závoje, taštičky, šály apod.) většinou půjčí zdarma.
Vybrané plesové šaty upraví, vyčistí, zmenší či zvětší, aby vám dokonale padly a cítila jste se v nich příjemně.
V sortimentu naleznete společenské a plesové šaty až do velikosti 54. Kromě společenských a plesových šatů se nabíz také elegantní šatové a kalhotové kostýmky a krátké šaty do tanečních. V dobrém salónu je skladem více jak 300 společenských a plesových šatů, šatů do tanečních a kostýmků a kolekce plesových šatů se pravidelně mění.
V současné době si můžete vybírat plesové šaty z nejnovější kolekce. Ples je velká společenská událost, na které se musejí dodržovat i jistá pravidla v oblékání. Ideálním oděvem ženy je večerní toaleta. Plesové šaty jsou vhodné v délce až na zem, na jejich barvě vpodstatě nezáleží, ale v žádném případě by plesové šaty neměly působit lacině a vulgárně. Spíše naopak, plesové šaty by měly být slavnostní, elegantní a jejich nositelka by se v nich měla cítit jako princezna.

Půjčovna plesových šatů nabízí plesové šaty a společenské šaty nejnovějších kolekcí.

svatební šaty
svatební šaty

společenské šaty
společenské šaty