Společenské šaty

Společenské šaty

Společenské šaty

Půjčovna společenských šatů

Šaty do společnosti

Společenské šaty

NOVÁ KOLEKCE SPOLEČENSKÉ ŠATY 2018
Společenské šaty jsou určeny ke slavnostnějším příležitostem jako jsou plesy, promoce a maturity.
Kvalitní společenské šaty jsou nezbytnou součástí dokonalé image ve společnosti. Společenské šaty jsou navrhovány a vyráběny nadanými a talentovanými návrháři.
Exkluzivní společenské šaty vhodné na maturitní plesy i jiné slavnostní příležitosti. Propracované detaily dodávají společenským šatům nezbytnou romantiku. Nechte se okouzlit rafinovaností a elegancí společenských šatů.
Exklusivní společenské šaty pro velmi náročné zákaznice i přístupné společenské šaty za málo peněz. Kolekce společenských šatů je vyrobena z kvalitních materiálů s velmi rafinovanými střihy. Společenské šaty jsou vhodné pro jakoukoliv společenskou událost. Kolekce společenských šatů je pro ženy či dívky, které chtějí ve společnosti zazářit a nebojí se být středem pozornosti. Ceny půjčovného se pohybují do 1000 Kč do 6000 Kč na 4 dny. Některé modely společenských šatů lze také objednat pro nastávající maminky.
Vybrané společenské šaty Vám upraví dle potřeby. Každá žena má trochu jinou postavu a je důležité, aby vám šaty přesně padly. Pro vaše pohodlí a příjemný pocit je nutné, abyste se ve svých společenských šatech cítila skvěle.
Jak již napovídá název, společenské šaty jsou určené pro společenskou příležitost. Většinou jsou zhotoveny z jakostního materiálu, v různých stylech i délkách. Volba střihu, délky, materiálu i ozdob je přizpůsobena příležitosti, pro kterou jsou šaty určeny i věku a postavě jejich nositelky. Společenské šaty se dělí na večerní a denní společenské šaty. Večerní společenské šaty se nosí samozřejmě na večerní společenské události jako je třeba divadlo či večírek. Jejich styl a délka (krátké, polodlouhé, dlouhé společenské šaty) se přizpůsobuje módním trendům.

Půjčovna společenských šatů nabízí společenské šaty a plesové šaty nejnovějších kolekcí.

svatební šaty
svatební šaty

společenské šaty
společenské šaty