Svatební šaty

Svatební šaty

Svatební šaty

Půjčovna svatebních šatů

Šaty na svatbu

Svatební šaty

NOVÁ KOLEKCE SVATEBNÍ ŠATY 2018
Kvalitní svatební šaty jsou nezbytnou součástí dokonalé image ve společnosti. Svatební šaty jsou navrhovány a vyráběny pouze velmi nadanými a talentovanými návrháři.
Svatební šaty mají v sobě zvláštní půvab. Celé kouzlo nastává v okamžiku, kdy si žena svatební šaty oblékne. Všechny nevěsty ihned po obléknutí svatebních šatů ocení, zda jim padnou a z jak kvalitních látek jsou ušity. Ručně našívané šperky na svatebních šatech, střih a linie jsou to, co lichotí ženským křivkám. Módní a exkluzivní svatební šaty poskytují luxusní vzhled a pocit za výjimečně příznivé ceny.
Svatební šaty z naší kolekce nabízíme v konfekční velikosti na skladě a nebo je objednáme přesně na míru zákaznice. Objednané svatební šaty si můžete vyzvednou osobně v salonu, kde Vám je naše krejčová v případě potřeby zdarma doupraví. Nabízíme svatební šaty z bohatého výběru z velikostí 32-52, ve velmi příznivých cenách.
Ušití nových svatebních šatů zabere asi 1-2 měsíce. Není problém objednat svatební šaty pro baculky a těhotné nevěsty.
V prodejně svatebních šatů si můžete půjčit svatební šaty prestižních značek nebo si vybrat ze svatebních šatů na prodej. Svatební šaty je možné objednat z katalogů obsahujících více než 350 modelů svatebních šatů.
Svatební salon vám zajistí pro vaší svatbu svatební šaty a šaty pro družičky již od 1,5 roku až po slečny. Svatební salon má ve své nabídce nejen svatební šaty a svatební doplňky, ale též originální společenské šaty. Šaty jsou zhotoveny z prvotřídních materiálů s precizním zpracováním a zdobením. Kvalita svatebních šatů vám zaručí jejich bezproblémové a velmi příjemné používání.

Půjčovna svatebních šatů nabízí svatební šaty a plesové šaty nejnovějších kolekcí.

svatební šaty
svatební šaty

společenské šaty
společenské šaty